2013 Koçtaş Banyo Aksesuarları

Koçtaş banyo takımları farklı renklerden oluşmaktadır. Bunlar; siyah-beyaz, mürdüm-krem, mürdüm siyahtır. Diğer modelleri ise bay ve bayan nakışlı bornozlar, bayan kurdele nakışlı bornoz, pullu ponponlu bornozlar bulunuyor. Hepsi oldukça kaliteli ve desenleriyle oldukça güzeldir. Koçtaş banyo setleri aile seti olup içindekiler bay /bayan bornozları, 2 adet baş havlusu ve 2 adet terlikten oluşuyor. Aile banyo setlerinde erkek için ayrı bayan için ayrı renk kullanılmıştır. Özel kumaşlarla üretilmiş olup sıvıyı çabuk emerek vücutta nem bırakmayan özelliktedirler.  Koçtaş banyo setleri herhangi bir reaksiyon yaşatmaz. Uygun fiyat seçenekleriyle cebinizi zorlamaz. Model model fiyatları değişmektedir. Koçtaş banyo setleri uzun yıllar rahatça kullanabileceğiniz düzeyde malzemeden üretilmiştir. Talimatlara uygun şekilde yıkarsanız herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Banyoda halı kullanmayı düşünenler için koçtaş farklı desenlerde ve boyutlarda halı seçenekleri sunmuştur.  Halılarda çok özel malzemelerden imal edilmiştir. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

 

banyo dolabı 2013 Koçtaş Banyo Aksesuarları banyo dolapları 2013 Koçtaş Banyo Aksesuarları Koçtaş banyo dolapları 2013 Koçtaş Banyo Aksesuarları Koçtaş banyo dolapları2 2013 Koçtaş Banyo Aksesuarları

Bir önceki yazımız olan Modern Lavabo Modelleri başlıklı makalemizde 2013 lavabolar, lavabo modelleri ve lavabo modelleri 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konumuza Gelen Aramalar :
banyo modelleri 2013
bauhaus banyo dolapları
banyo aksesuarları

kale banyo dolapları
koçtaş perde
koçtaş lavabo
banyo dolapları
koçtaş perde modelleri
koçtaş banyo aksesuarları ve fiyatları