Çiçekli Duvar Kağıdı Modelleri

Çiçekli Duvar Kağıdı Modelleri

Çiçekli duvar kağıtlarıyla yaşama alanlarınızda iç açıcı, ferah bir bahar havası yaratabilirsiniz. Loş mekanlar oluşturmak istiyorsanız bunun için uygun renklerde duvar kağıtları da mevcut. Bir mekanın tamamını ile kaplama yoluna gidebileceğiniz gibi uygulamayı sadece bir bölüme de yapabilirsiniz. Örneğin yaparken duvarları beyaza boyatıp bir duvarı da beyaz zemin üzerine canlı renklerde çiçek, yaprak ve kuş figürleriyle bezenmiş duvar kağıdıyla kaplayabilirsiniz. Bu duvarın önünü özel bir biçimde dekore ettiğinizde ortaya çok hoş bir dinlenme köşesi çıkacaktır. Örneğin duvarın önüne beyaz bir kanepe yerleştirin, kanepenin yan tarafına camlı bir beyaz kitaplık koyun ve önüne de yine beyaz renkte şık bir çekmeceli sehpa yerleştirin. Daha da neşeli bir görünüm için kanepenin üstüne renkli yastıklar da serpiştirebilirsiniz.

Çiçekli duvar kağıdı modelleri büyük bir çeşitliliğe sahip; minik desenli kağıtlar, iri desenliler, büyük desenliler, pastel renkliler, büyük kısmı düz renkli olup yer yer floral desenlerle süslenmiş olanlar gibi. Küçük oda dekorasyonu için duvar kağıdı kullanmayı düşünürseniz açık renkli ve küçük desenli kağıtları tercih edin; aksi takdirde oda olduğundan küçük görünebilir. Çiçek desenli duvar kağıtlarını yatak odası veya için de kullanabilirsiniz. Salonunuzu ile dekore edeceksiniz duvarlara krem zemin üzerine zarif çiçek ve dal desenleriyle bezenmiş duvar kağıdı uygulayarak sıcak ve iç açıcı görünümlü bir mekan yaratabilirsiniz. Açık renk zemin döşemesinin üzerine duvar kağıdınıza benzer bir halı yayıp uygun yerlere birkaç ahşap sehpa yerleştirdiğinizde ortaya mükemmel bir görünüm çıkar. Bu görünümü krem rengi perdeler ve güzel bir ayaklı lamba ile tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2013 Kilim Mobilya Luis Koltuk Takımı başlıklı makalemizde 2013 kilim koltuk takımı, 2013 kilim luis koltuk takımı ve 2013 luis koltuk takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konumuza Gelen Aramalar :
ççekli duvar kağıtları
krem renkli duvar kağıtları
iekli duvar kad modelleri
cicekli koltuk takimina uygun duvar dekorasyonu
kuslu cicekli duvar kağıtları
çiçekli duvar kağıtlar
krem rengi mobilyaya parke
krem rengi koltuk fuga
krem duvar kağıt fiyatları
kız odasına lila çiçekli duvar kağıdı